Сполучені Штати не виходять з ядерної угоди щодо Ірану, але змінюють підхід до оцінки терористичної діяльності цієї країни.

Сполучені Штати не виходять з ядерної угоди щодо Ірану, але змінюють підхід до оцінки терористичної діяльності цієї країни.

Про це речниця Державного департаменту США Хізер Нойєрт написала в Twitter.

«Не обманюйтеся заголовками на телебаченні. Ми залишаємося в ядерній угоді, водночас розширюємо наш підхід до оцінки терористичної діяльності Ірану», — уточнила вона.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп відмовився продовжувати сертифікацію міжнародної ядерної угоди з Іраном.

14 липня 2015 року США, Росія, Китай, Велика Британія, Франція, Німеччина та Іран досягли угоди щодо ядерної програми Тегерана.

Згідно з домовленостями, Іран зобов'язується протягом п'яти років не збагачувати уран до рівня, що перевищує 3,67 відсотка, і перетворити завод Фордо на технологічний центр.

В обмін на це з Тегерана знімуть санкції, які можуть бути відновлені, якщо Іран не виконає своїх зобов'язань.

Тодійшній президент Барак Обама заявляв, що допускає війну в разі провалу ядерної угоди з Іраном. Він сказав, якщо Тегеран не буде дотримуватися умов угоди, у США не буде іншої альтернативи, окрім використання військової сили.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: