Війна

США планують приєднатися до боротьби проти «Ісламської держави» на Філіппінах — NBC

8 серпня, 2017 08:42
Війна/США планують приєднатися до боротьби проти «Ісламської держави» на Філіппінах — NBC
Зберегти
Вигляд
Пентагон розглядає план, який дозволяє військовим США проводити авіаудари по бойовиках, пов’язаних з «Ісламською державою» на Філіппінах.

Пентагон розглядає план, який дозволяє військовим США проводити авіаудари по бойовиках, пов’язаних з «Ісламською державою» на Філіппінах.

Про це повідомляє телеканал NBC News.

Повноваження на втручання військових США в боротьбу з бойовиками а Філіппінах планують надатиі в рамках офіційної військової операції, яка може бути оголошена вже у вівторок.

Удари по бойовиках, ймовірно, будуть проводитися збройними безпілотними літальними апаратами.

За словами представника Пентагону капітана Джеффа Девіса, Філіппіни і США вже 15 років співпрацюють з питання боротьби з тероризмом.

Раніше державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що США надають філіппінському уряду «розвідувальні можливості» в боротьбі з «Ісламською державою», включаючи «передачі декількох Cessnas і декількох безпілотних літальних апаратів щоб дозволити отримувати кращу інформацію, з якої можна вести боротьбу на місці».

Нагадаємо, президент Філіппін Родріго Дутерте 23 травня оголосив воєнний стан у південній провінції Мінданао.

Згодом повідомлялось, що бойовики з угрупування, пов'язаного з «Ісламською державою», взяли в заручники щонайменше 14 мирних жителів в місті Мараві.

1 червня у столиці Філіппін напали на готель: десятки людей були поранені. Пізніше відповідальність за атаку взяла на себе «Ісламська держава». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини