Війна

США почали незаплановані військові навчання у Сирії через «російські загрози»

8 вересня, 2018 18:31
Війна/США почали незаплановані військові навчання у Сирії через «російські загрози»
Зберегти
Вигляд
Понад 100 американських військовослужбовців беруть участь у незапланованих раптових навчаннях в південній частині Сирії, які розпочались 7 вересня.

Понад 100 американських військовослужбовців беруть участь у незапланованих раптових навчаннях в південній частині Сирії, які розпочались 7 вересня.

Про це повідомляє CNN з посиланням на представника Міноборони США.

Телеканал зазначає, що військові навчання США стали відповіддю на «серію російських військових загроз».

Військовим віддано наказ провести навчання після заяви з боку Росії про те, що «вона буде входити в обмежену зону на півдні Сирії, де розташовані війська США».

Навчання, які можуть тривати кілька днів, передбачають маневри на штурмових гелікоптерах та ураження «цілей вогню».

«США не прагнуть боротися з росіянами, урядом Сирії або будь-якими групами, які можуть надавати підтримку Сирії у сирійській громадянській війні. Водночас США не вагатимуться використовувати необхідні та пропорційні сили для захисту своїх, коаліційних або партнерських військ», — йдеться у заяві Міноборони США.

Нагадаємо, 7 вересня лідери Туреччини, Росії та Ірану на спільному саміті не змогли домовитись про припинення вогню у Сирії.

Раніше також повідомлялось, що Дамаск за підтримки Росії та Ірану готується до військової операції з метою відновити контроль над регіоном і 4 вересня разом з російською авіацією відновив повітряні удари по позиціям повстанців після майже 3 тижнів тиші.

ООН попередила, що військові дії в провінції Ідліб можуть призвести до гуманітарної катастрофи.

Як повідомлялося, 12 серпня у провінції Ідліб зранку сталися кілька потужних вибухів, унаслідок яких загинули щонайменше 39 людей, ще 45 поранені. Серед загиблих 12 дітей.

Пов`язані новини