Американські ЗМІ оприлюднили інформацію про кібератаки Сполучених Штатів на комп’ютерні системи енергомереж Росії, президент США Дональд Трамп назвав журналістів «зрадниками» та «ворогами народу».

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на колишніх і чинних посадовців Білого дому.

У інтерв’ю за останні три місяці американські посадовці описали раніше невідоме розгортання американського комп’ютерного коду всередині російської енергомережі та інших цілей, які супроводжували більш обговорювану атаку на російські хакерські та дезинформації підрозділи.

Своєю чергою президент США Дональд Трамп на сторінці в Twitter спростував інформацію, назвавши її брехнею, а журналістів — зрадниками.

«Це віртуальний акт зради з боку колись великої газети, яка настільки відчайдушно потребує історій. Будь-якої історії, навіть якщо вона шкодить нашій країні», — написав він.

«Крім того, це неправда. Наші корумповані ЗМІ сьогодні готові на все. Вони зроблять і скажуть що завгодно, без найменшої думки про наслідки. Це справжні боягузи і, без сумніву, вороги народу!», — додав Трамп.

Нагадаємо, 7 червня у Швейцарії розповіли про викриття російського шпигуна, причетного до кібератаки Всесвітнє антидопінгове агентство.

Поділитись: