Сполучені Штати оголосили про накладення санкцій на двох північнокорейських чиновників через їхню причетність до створення балістичних ракет.

Сполучені Штати оголосили про накладення санкцій на двох північнокорейських чиновників через їхню причетність до створення балістичних ракет.

Про це повідомляє Reuters.

За даними Міністерства фінансів США, до санкційного списку потрапили заступник глави відділу військової промисловості Трудової партії Кореї Кім Чонг Сік і перший заступник голови департаменту Центрального комітету Трудової партії Кореї Ри Пьонг Чо.

«Міністерство фінансів орієнтується на керівників програм балістичних ракет Північної Кореї в рамках нашої максимальної кампанії з ізоляції тиску (на Північну Корею) та досягнення повністю без'ядерного Корейського півострова», — сказав глава відомства Стівен Мнучін.

Він зазначив, що обмежувальні заходи запровадили після ухвалення резолюції Ради Безпеки ООН.

22 грудня Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила рішення про посилення санкцій проти Північної Кореї. У КНДР це рішення назвали «актом війни».

16 жовтня Євросоюз запровадив нові санкції проти Північної Кореї через ядерну програму країни. 

10 жовтня Рада ЄС у рамках виконання рішення Ради Безпеки ООН посилила санкції ЄС проти КНДР у відповідь на «активність Північної Кореї у сфері ядерних озброєнь і розвитку балістичних ракет, за порушення і явне нехтування попередніми резолюціями Ради Безпеки ООН».

Поділитись: