Світ

США розширили санкції проти Венесуели через невизнання президентських виборів

22 травня, 2018 09:14
Світ/США розширили санкції проти Венесуели через невизнання президентських виборів
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп підписав указ, який розширює санкції проти Венесуели у зв'язку з невизнанням США президентських виборів у країні.

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який розширює санкції проти Венесуели у зв'язку з невизнанням США президентських виборів у країні.

Про це йдеться в указі Білого дому.

«Санкції введені у зв'язку з придушенням політичної опозиції;  спробами підірвати демократичний порядок шляхом проведення позачергових виборів, які не є ні вільними, ні справедливими; і відповідальність режиму за поглиблення гуманітарної та медичної  кризи», — йдеться в повідомленні.

Забороняються всі операції, пов'язані з наданням фінансування та іншими угодами з акціями і борговими цінними паперами уряду Венесуели. Також заборонені фінансові операції, пов'язані з держборгом і частками участі в компанії.

Відповідальним за виконання указу назвали міністерство фінансів США.

Нагадаємо, чинний президент Венесуели Ніколас Мадуро переміг на дострокових виборах і залишається на другий термін.

Найбільша опозиційна сила країни вирішила не висувати свого кандидата та закликала бойкотувати вибори.

20 травня у Венесуелі відбулися дострокові вибори президента, термін повноважень якого становить 6 років.

Президентські вибори у Венесуелі проходили на тлі глибокої економічної кризи. Оголошенню виборів передували масові протести, учасники яких звинувачували президента країни Ніколаса Мадуро в ігноруванні законів, в ув'язненні політичних опонентів і тиску на судові органи, а також в економічних проблемах країни.

США назвали нелегітимними вибори президента у Венесуелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янукович по-латиноамериканськи: що треба знати про протести у Венесуелі?

Раніше США розширили санкції проти Венесуели, включивши до списку санкцій трьох осіб і 20 компаній причетних до наркотрафіку.

У грудні 2017-го президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що опозиційні партії, які бойкотували муніципальні вибори 10 грудня, не будуть допущені до президентських виборів в 2018 році.

Пов`язані новини