Світ

США значно зменшили фінансування агентства ООН з питань допомоги палестинським біженцям

1 вересня, 2018 00:17
Світ/США значно зменшили фінансування агентства ООН з питань допомоги палестинським біженцям
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати відмовилися робити внесок у Близькосхідне агентство ООН з питань допомоги палестинським біженцям та виконання робіт (UNRWA).

Сполучені Штати відмовилися робити внесок у Близькосхідне агентство ООН з питань допомоги палестинським біженцям та виконання робіт (UNRWA).

Про це під час брифінгу повідомила речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт, передає BBC.

«Коли ми внесли 60 мільйонів доларів у січні, ми чітко заявили, що Сполучені Штати більше не готові нести непропорційну частку витрат UNRWA, як ми це робили протягом багатьох років», — сказала вона.

За словами Нойєрт, організація є «непоправно зіпсованою».

Як зазначає видання, зараз агентство підтримує більш ніж 5 мільйонів людей на Близькому Сході, допомагаючи у сферах освіти, медичних і соціальних послуг.

США забезпечували близько третини бюджету організації. Зокрема у 2016 році Вашингтон виділив на фінансування UNRWA 368 мільйонів доларів.

Зазначимо, що міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що ФРН готова збільшити свій фінансовий внесок у організацію.

Раніше ЗМІ повідомили, що США скасували понад 200 мільйонів доларів допомоги Палестині «на тлі погіршення відносин з її владою».

Як повідомлялося, Сполучені Штати ухвалили рішення про скорочення фінансування Управління верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини

Пов`язані новини