Компанія Sony оголосила ціни на свої ігрові консолі наступного покоління PlayStation 5. Вони з’являться у продажі в Україні з 19 листопада і коштуватимуть 499,99 долара. Але буде і дешевший варіант.

Про це компанія повідомила у Twitter.

Раніше за всіх замовити консоль можна буде у Північній Америці, Австралії, Новій Зеландії та Південній Кореї — з 12 листопада. У решті країн, зокрема і Україні, її можна буде купити з 19 листопада. 

Водночас Sony обіцяють консоль у двох варіантах. Другий — дешевший. Це PS5 Digital Edition без приводу для фізичних носіїв. Така коштуватиме 399,99 долара. 

Як пише The Verge, такими цінами Sony прямо відповіла Microsoft: останнє покоління її флагманської Xbox Series X також коштуватиме 499 доларів. Xbox Series S початкового рівня буде коштувати 299 доларів.

Які ціни були раніше?

Для порівняння, PlayStation 4 коштувала на старті продаж 399 доларів. Нині її ціна — 299 доларів. Водночас PlayStation 4 Pro як коштувала 399 доларів, так і коштує зараз.

Зазначимо, у Sony не уточнили, чи планують вони знизити ціни або припинити випускати консолі попереднього покоління після виходу PlayStation 5. 

Якою буде нова PlayStation?

Презентували її у червні. Нова модель має чорно-білий дизайн із підсвіткою неонового синього кольору.

В оновленій лінійці будуть доступні новий безпровідний контролер Dual Sense, HD-камера, пульт дистанційного керування й безпровідна гарнітура Pulse 3D.

Поділитись: