Мережа кав’ярень Starbucks планує до 2020 року припинити використання пластикових соломинок у напоях, як крок до всесвітньої кампанії із захисту природи від пластику.

Мережа кав’ярень Starbucks планує до 2020 року припинити використання пластикових соломинок у напоях, як крок до всесвітньої кампанії із захисту природи від пластику.

Про це повідомляє ВВС.

Компанія поступово прибере одноразові соломинки з понад 28 тисяч кав’ярень по всьому світу, які загалом використовують близько мільярда соломинок щороку.

Замість пластикових соломинок покупцям будуть видавати або їх замінники, які будуть створені з іншого матеріалу, або ж компанія вигадає такі кришки до стаканів, що не потребуватимуть додаткових елементів для зручного споживання напою.

Таке рішення Starbucks ухвалила після запитів від своїх клієнтів та партнерів, таким чином компанія підтримає програму Всесвітнього фонду дикої природи та захисту океанів від сміття.

«Припинення використання соломинок — найкраще, що ми можемо зробити для навколишнього середовища», — сказав віце-президент компанії Колін Чепмен.

Нагадаємо, що в Індії оштрафували McDonald's та Starbucks через використання пластику.

Раніше повідомлялося, що McDonald’s замінить пластикові соломинки на паперові у Британії та Ірландії.

Єврокомісія може заборонити низку пластикових виробів та стягувати з країн кошти за кожний кілограм пластикового сміття, яке не придатне для переробки й повторного використання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щороку у світі використовують до 5 трильйонів пластикових пакетів — ООН

Британський уряд планує заборонити продаж пластикових соломинок, мішалок та вушних паличок, щоб захистити водойми від забруднення.

Київська міська рада заявила, що пропонуватиме обмежити в Україні використання поліетиленових пакетів у магазинах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Greenpeace показала дітям океанаріум зі сміттям замість риб

Поділитись: