УКРАЇНА

Starbucks вивчає питання виходу на ринок України — Кличко

24 січня, 2018 18:05
УКРАЇНА/Starbucks вивчає питання виходу на ринок України — Кличко
Зберегти
Вигляд
Американська мережа кав'ярень Starbucks вивчає питання виходу на український ринок.

Американська мережа кав'ярень Starbucks вивчає питання виходу на український ринок.

Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на виступі в Українському Домі у Давосі, передає «Інтерфакс-Україна».

Він запевнив, що «зробить усе можливе для заходу американської мережі кав'ярень в Україну».

Заклади Starbucks розташовані у 55 країнах світу. Загальна чисельність цих кав’ярень у містах світу сягає понад 20 тисяч.

Щороку в Давосі відбувається одна з найпрестижніших світових подій — Всесвітній економічний форум. На швейцарський гірськолижний курорт з’їжджаються представники  сотень країн світу — від молодих бізнесменів і громадських діячів до лідерів провідних держав.

Разом із Всесвітнім економічним форумом у Давосі відбуваються дві українські події, які, однак, прямого стосунку до форуму не мають і тривають поза його межами. Уже традиційно — «Український сніданок», який організовує фонд Віктора Пінчука. А також нова подія — «Український дім», на якому український бізнес презентуватиме свій потенціал для іноземних інвесторів.

Цьогоріч на «Українському сніданку» говоритимуть про роль України в змінах клімату, підтримку міжнародної спільноти в боротьбі за територіальну цілісність, а також про європейські трансформації.

ЧИТАЙТЕ: Трамп, Україна і робот Софія: що треба знати про економічний форум у Давосі.

Пов`язані новини