Статки засновника і власника Amazon Джефа Безоса — найбагатшої людини світу — перевищили 200 мільярдів доларів, встановивши новий історичний рекорд. Про це свідчать дані Індексу мільярдерів, який складає спеціалізоване видання Bloomberg.

Станом на 26 серпня Безос мав у своїй власності загалом 202 мільярди доларів. Це на 40% (87 мільярдів) більше, ніж у чоловіка було на початку 2020 року.

Головна причина зростання статків Безоса — Amazon. Акції компанії, заснованої в 1994 році, за останні три місяці зросли на чверть, а загалом від початку року — на 86%.

Коронавірусний карантин, який для багатьох підприємств обернувся збитками, для Amazon став поштовхом: адже компанія заробляє передусім за рахунок онлайн-послуг і доставки, які стали вкрай затребуваними за час локдауну.

Безос — не єдиний, хто за час пандемії коронавірусу не втратив, а, навпаки, заробив. У травні Forbes повідомляв, що статки 25 найбагатших людей світу за останні два місяці зросли на 255 мільярдів доларів.

Власник Amazon перебуває у так званому клубі «сентимільярдерів» — людей, статки яких перевищують 100 мільярдів доларів. Окрім Безоса, до цього неформального клубу входять ще двоє людей: співзасновник Microsoft Білл Гейтс і віднедавна — керівник Facebook Марк Цукерберг.

Поділитись: