УКРАЇНА

Міністр-втікач Ставицький знову намагається повернути бренд «БРСМ-Нафта»

26 лютого, 2018 12:53
УКРАЇНА/Міністр-втікач Ставицький знову намагається повернути бренд «БРСМ-Нафта»
Зберегти
Вигляд
Компанія Melian Management подала заявку в  Український інститут інтелектуальної власності («Укрпатент») на реєстрацію торгової марки «БРСМ-Нафта».

Компанія Melian Management подала заявку в  Український інститут інтелектуальної власності («Укрпатент») на реєстрацію торгової марки «БРСМ-Нафта».

Про це повідомляє enkorr.

Як пише видання, це вже друга спроба Melian визнати за собою права на товарний знак мережі АЗС.

Melian Management — власник 63 станції «БРСМ-Нафта», які після поділу мережі в 2016 році відійшли стороні екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Згідно з документами, Melian просить «Укрпатент» зареєструвати товарний знак «БРСМ-Нафта» як новий, але при цьому візуально ідентичний з тим, правами на який з 2014 р володіє засновник БРСМ Андрій Біба. Різниця полягає лише у відтінку жовтого кольору.

У травні 2017 року конфлікт між акціонерами «БРСМ-Нафта» Бібою і Ставицьким вийшов в публічну площину, але у вересні був завершений мировою угодою. Згідно з ним, Melian визнала в суді, що торгова марка все-таки належить Андрію Бібі.

Однак 21 грудня автозаправні станції, що належать Бібі, нафтобази та інше майно відійшли компанії Ставицького. Андрій Біба стверджує, що перереєстрація пройшла шахрайським шляхом з використанням підробленої довіреності нотаріуса.

Нагадаємо, Інтерпол ухвалив рішення припинити міжнародний розшук колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького.

24 березня 2014 року Генпрокуратура оголосила в розшук Едуарда Ставицького. Стосовно нього було розпочато кримінальне провадження за «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Слідом за ГПУ Служба безпеки України також оголосила його в розшук.

5 квітня 2016 року Ставицький був оголошений в розшук Інтерполом.

Наразі Ставицький проживає в Ізраїлі під ім'ям Натан Розенберг. Україна направила Ізраїлю запит на екстрадицію Ставицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невловимий Ставицький: міністр-втікач і підозрюваний у відчуженні Межигір'я.

Пов`язані новини