Загальний розмір збитків, які зазнало людство від стихійних лих та катастроф у 2018 році склав близько 160 мільярдів доларів. Це у 2 рази менше, ніж у 2017 році.

Про це йдеться у дослідженні найбільшого у світі перестраховика, компанії Munich Re.

Там зазначають, що збиток від стихійних лих, який компенсували страхові компанії, склав близько 80 мільярдів доларів, в той час як у 2017 році страховики мали відшкодовувати близько 140 мільярдів доларів. Загальна кількість людей, що загинули у стихійних лихах сягнула 10,4 тисяч осіб.

«У 2018 році спостерігалось декілька масштабних природних катастроф з високими страховими збитками. Зокрема, серед них виявився незвичайний феномен щодо збігу тропічних циклонів у США та Японії, в той час як лісові пожежі спустошували Каліфорнію», — цитують у дослідженні слова директора Munich Re Тростена Йєворрека.

За даними дослідження, «найдорожчі» катастрофи 2018 року — лісові пожежі у Каліфорнії, які завдали економіці штату 16,5 мільярда доларів збитків. На другому місці — ураган «Майкл», який завдав близько 16 мільярдів доларів збитків.

ДІВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пекло в Каліфорнії: американський штат потерпає від масштабних пожеж(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, 8 листопада на півночі американського штату Каліфорнія спалахнули лісові пожежі, вогонь почав швидко поширюватись через сильний вітер та суху погоду.

Поділитись: