Українська страхова компанія «AXA Страхування» змінила назву на ARX. Таким чином компанія завершила входження до канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings, яка викупила українську «дочку» французької AXA наприкінці 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Там зазначають, що попри зміну назви всі страхові договори, які компанія уклала зі своїми клієнтами, продовжують діяти, а укладати нові угоди не потрібно.

«АХА Страхування змінює назву і стає Страховою компанією ARX.

Ми стали частиною міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings і продовжуємо бути лідером страхування в Україні та виконувати свої зобов'язання за всіма продуктами», — йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що компанія AXA оголосила про вихід з українського ринку та продаж своїх українських страхових компаній 23 жовтня. Покупцем «AXA Страхування» та «AXA Страхування життя» стала канадська фінансова компанія Fairfax Financial Holdings Limited.

Зазначимо, що компанія AXA є однією з найбільших страхових компаній України. Станом на 2018 рік там обслуговується близько 500 тисяч українців.

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Поділитись: