Мукачівський міськрайонний суд скасував частину обвинувачень фігурантам справи про стрілянину у Мукачевому влітку 2015 року.

Мукачівський міськрайонний суд скасував частину обвинувачень фігурантам справи про стрілянину у Мукачевому влітку 2015 року.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

З Володимира Бурчі, Сергія Деяка, Романа Мунчака та Родіона Горбенка зняли обвинувачення в бандитизмі, погрозах вбивством та блокуванні шляхів в інциденті з АЗС.

Обвинувачення зняли через відсутність доказів.

«Як стало відомо зі слів суддів Мукачівського міськрайонного суду, на цей момент бійці ПС вже відбули ув'язнення, яке зараховується як 3 роки і 8 місяців, згідно із т.з. Законом Савченко, коли 1 день в ІТТ зараховується за 2 дні в'язниці», — зазначає видання.

Нагадаємо, підозрюваних членів «Правого сектора» відпустили 29 травня.

Як повідомлялося, 11 липня 2015 року в Мукачевому відбулася перестрілка за участю людей, близьких до народного депутата Михайла Ланьо, місцевих правоохоронців, а також членів «Правого сектора».

За різними даними, в результаті перестрілки загинули від 2 до 3 чоловік, до 14 були поранені. 6 бійців «Правого сектора» зникли в лісовому масиві в околицях Мукачевого, двоє були затримані, ще двоє госпіталізовані.

Раніше повідомлялось, що чотирьом членам «Правого сектору» за участь у цьому конфлікті загрожує довічне ув'язнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: