Стрілянина в Каліфорнії: поліція заявила про 14 загиблих

default/Стрілянина в Каліфорнії: поліція заявила про 14 загиблих
Зберегти
Вигляд

У каліфорнійському місті Сан-Бернардіно сталася стрілянина. Поліція міста вже підтвердила про 14 загиблих, і стільки ж поранених, повідомив FoxNews.

Правоохоронці розшукують трьох підозрюваних. Шериф міста повідомив, що вони озброєні автоматами (вірогідно АК-47), та одягнуті в бронежилети. За інформацією CNN, підозрювані втекли на чорному автомобілі. Вони напали на центр підтримки людей з порушеннями розвитку (Inland Regional Center).

На місці нападу медики розгорнули польовий шпиталь для допомоги потерпілим. Чотирьох поранених госпіталізували у Loma Linda University Medical Center. Лікарі відмовилися коментувати стан пацієнтів. Госпіталь очікує ще мінімум трьох поранених внаслідок стрілянини. Також медцентр Arrowhead прийняв ще вісьмох поранених, повідомив CNN з посиланням на своє джерело в лікарні.

 

Зокрема, агентсвто повідомило, що після початку стрілянини, батько співробітниці центру отримував від неї смс-повідомлення: "Стрілянина у мене на роботі. Людей вбито", "Молися за нас. Я замкнена в офісі". За словами батька, його дочка ховається від нападників.

"Вона сказала, хлопець зайшов до їхнього офісу і, як я розумію, почав стріляти. Потім він замкнувся в її офісі. Вони бачили тіла на підлозі. Вона сказала, що просто зараз швидка виносить людей на ношах", - розповів він журналістам.

Раніше поліція Сан-Бернандіно повідомила про жертви, але не уточнила, скільки саме людей загинули і постраждали. За непідтвердженою інформацією, убитих може бути до 20 осіб.

Громадське збирає оперативну інформацію з місця стрілянини.

/відео Associated Press, ABC.

 

 

На місці нападу розгорнули польовий шпиталь для допомоги потерпілим. Чотирьох потерпілих госпіталізували у Loma Linda University Medical Center. Лікарі відмовилися коментувати стан пацієнтів. Госпіталь очікує ще мінімум трьох поранених внаслідок стрілянини. Також медцентр Arrowhead прийняв ще вісьмох поранених, повідомив CNN з посиланням на своє джерело в лікарні.