Апеляційний суд Англії за підсумками п'ятиденного розгляду апеляції України на рішення Високого суду Лондона за позовом Росії про стягнення заборгованості за єврооблігаціями на $ 3 млрд ухвалив відкласти винесення остаточного рішення, повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів України.

Апеляційний суд Англії за підсумками п'ятиденного розгляду апеляції України щодо рішення Високого суду Лондона за позовом Росії про стягнення боргу за єврооблігаціями на $3 млрд відклав винесення остаточного рішення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

«Після завершення засідання судді відклали винесення рішення на пізніший термін. Про результати апеляційного розгляду буде повідомлено після оголошення Апеляційним судом Англії свого рішення», — ідеться у повідомленні.

«Україна підтверджує свій намір рішуче протистояти цьому прояву агресії з боку Росії до остаточного завершення судового процесу», — додали у Мінфіні.

Раніше Високий суд Лондона задовольнив клопотання України про призупинення виконання рішення щодо єврооблігацій на 3 мільярди доларів, які перебувають у власності Росії, до завершення розгляду апеляційної скарги України.

20 грудня 2013 року Росія викупила облігації уряду України на суму $ 3 млрд борг за якими й став згодом відомим як «борг Януковича».

Поділитись: