УКРАЇНА

Суд Лондона ухвалив рішення на користь України у справі щодо боргу Януковича

26 липня, 2017 18:30
УКРАЇНА/Суд Лондона ухвалив рішення на користь України у справі щодо боргу Януковича
Зберегти
Вигляд
Високий суд Лондона задовольнив клопотання України про призупинення виконання рішення щодо єврооблігацій на $3 млрд, які перебувають у власності Росії

Високий суд Лондона задовольнив клопотання України про призупинення виконання рішення щодо єврооблігацій на 3 мільярди доларів, які перебувають у власності Росії, до завершення розгляду апеляційної скарги України.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«На засіданні англійський суд підтвердив, усупереч спробам Росії встановити обтяжливі умови для здійснення прав України на апеляцію, що Україні надано безумовний дозвіл на оскарження рішення до Апеляційного суду», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в останньому рішенні суддя визнав, що це є саме тим випадком, коли виконано порогові умови для надання дозволу на апеляцію, «а саме – апеляція має реальні шанси на успіх». 

«Суд також погодився з позицією України, що питання відшкодування витрат Довіреної особи на судовий розгляд має бути детально вивчено судом, що відбудеться не раніше завершення розгляду апеляційної скарги України», — додає Мінфін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Борг Януковича»: Чи уникне Україна сплати 3 мільярдів доларів.

26 травня суд Лондона відклав винесення рішення за позовом України, яка просила продовжити призупинення виконання судового рішення від 29 березня до завершення розгляду апеляційної скарги.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляв, що рішення Високого суду Лондона «не враховує економічної і військової агресії з боку Росії».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини