Суд за клопотанням антикорупційної прокуратури заарештував квартиру, автомобіль і банківські рахунки екс-депутата з фракції «Народний фронт» Миколи Мартиненка

Суд за клопотанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заарештував квартиру, автомобіль і банківські рахунки екс-депутата з фракції «Народний фронт» Миколи Мартиненка, підозрюваного в причетності до розкрадання коштів.

Про це повідомив на брифінгу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє кореспондент Громадського.

«Було задоволено судом клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про арешт майна підозрюваного, квартири, двох автомобілів і двох рахунків у Діамантбанку. Таке рішення суд ухвалив ще півтора тижні тому, але повний текст рішення надійшов лише вчора. Це саме те виявлене майно, яке можна заарештувати на цій стадії процесу», – сказав він.

Нагадаємо, 20 квітня екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів.

22 квітня суд відмовився заарештувати Мартиненка і віддав його на поруки депутатам та міністрам від його колишньої партії «Народний фронт». 

Водночас, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вирішили оскаржити рішення суду. Вони домагалися змінити запобіжний захід на тримання під вартою або 300 мільйонів гривень застави.

Засідання було призначене на 3 травня, однак в останній момент його скасували через те, що до суду не надійшли матеріали справи з суду попередньої інстанції. Також, не всі захисники Мартиненка прийшли на засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мартиненко користувався ботами для викривлення суспільної думки — САП. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: