Печерський районний суд Києва засудив до 4 місяців арешту жителя Севастополя Юрія Чеканова, який зруйнував меморіал Героям Небесної сотні в Києві.

Печерський районний суд Києва засудив до 4 місяців арешту жителя Севастополя Юрія Чеканова, який зруйнував меморіал Героям Небесної сотні в Києві.

Про це йдеться у вироку суду, передають «Українські Новини».

Зазначається, що із Севастополія він приїхав до дружини, яка працювала продавцем на Хрещатику.  

5 жовтня приблизно о 10-й ранку він, прогулюючись по центру Києва, прийшов на алею Героїв Небесної сотні, де побачив відповідний меморіальний комплекс. Чоловік підійшов до меморіального комплексу й по черзі, застосовуючи фізичну силу, скинув руками на пішохідну доріжку гранітні пам’ятники.

«Своїми діями Чеканов завдав моральної шкоди та матеріальних збитків близьким родичам і членам їхніх сімей, і створив громадський резонанс. У судовому засіданні обвинувачений винним себе в інкримінованому діянні визнав повністю», — ідеться в повідомленні.

Суд кваліфікував його дії як злісне хуліганство, але визнав щире каяття як пом’якшувальну обставину. Також суд не знайшов обтяжуючих обставин.

Арешт починається 5 жовтня і, відповідно, триватиме до 5 лютого 2018 року.

5 жовтня на вулиці Інститутській чоловік із Севастополя з криками «за Донбас» розбив пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Як повідомив речник поліції Ярослав Тракало, чоловік приїхав у Київ з анексованого Криму, родом він з Луганська. Зловмисник пояснив, що «розбив пам’ятник, аби припинити війну на Донбасі».

6 жовтня суд арештував на 2 місяці руйнівника пам’ятника Героям Небесної Сотні в Києві. 

Поділитись: