ENRU

Суд дав новому адвокату Януковича тиждень на ознайомлення з томами справи

Оболонський районний суд Києва продовжить слухання справи за обвинуваченням у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича 10 серпня.

Таким чином, суд дав новому державному захиснику Януковича Віталію Мешечку тиждень на ознайомлення з томами справи, передає кореспондент Громадського.

В ході судового засідання 3 серпня адвокат просив суд надати йому місяць для ознайомлення з матеріалами справи з 1 по 28 том. Однак суд відмовив йому в цьому, зазначивши, що на наступних засіданнях будуть вивчатися докази, з якими захисник вже ознайомлений – з 29 по 51 томи.

Наступне засідання суду відбудеться 10 серпня о 10:00. У цей день будуть розглядатись письмові докази, відео - та аудіоматеріали.

Потім суд продовжить розгляд справи 15 серпня о 14:00. У цей день, за клопотанням прокурорів, допитають екс-постпреда України в ООН Юрія Сергеєва.

«Свідок Сергеєв має інформацію, яка містить доказову базу вини Януковича. Оскільки він, зокрема, був присутнім під час засідання Ради безпеки ООН в 2014 році, коли Чуркін представив лист Януковича», — сказав під час засідання військовий прокурор Руслан Кравченко.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. 6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

Станом на 3 серпня, новий безоплатний адвокат екс-президента Віталій Мешечек не зв'язувався з Януковичем.

Також нагадаємо, що вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот

Окрім того, Янукович хоче притягнути суддів у справі про його держзраду до кримінальної відповідальності.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram