ENRU

Суд призначив екс-президенту Януковичу безоплатного адвоката

Оболонський райсуд Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення і ухвалив рішення про призначення екс-президенту Віктору Януковичу адвоката із Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги.

Відповідне рішення було озвучене сьогодні суддею Владиславом Дев'ятком, повідомляє «Укрінформ».

Суддя зазначив, що суд вирішив задовольнити клопотання сторони обвинувачення, оскільки розгляд справи Януковича не може здійснюватися без залучення захисника.

Також Дев'ятко нагадав, що зараз у судовому засіданні оголошена перерва до 10:00 ранку 12 липня.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі у судовому процесі в Україні у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. «Я прийняв рішення відкликати з процесу своїх захисників», — заявив він.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що Янукович буде забезпечений державними захисниками в разі відкликання своїх адвокатів.

Також нагадаємо, що у четвер вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Янукович звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram