УКРАЇНА

Суд дозволив перевірку документів про сплату податків депутатом Константіновським

22 лютого, 2017 11:40
УКРАЇНА/Суд дозволив перевірку документів про сплату податків депутатом Константіновським
Зберегти
Вигляд
lead
Печерський суд Києва дав дозвіл на доступ до документів народного депутата В’ячеслава Константіновського з можливістю вилучення завірених копій для перевірки ним сплати податків

Печерський суд Києва дав дозвіл на доступ до документів народного депутата В’ячеслава Константіновського з можливістю вилучення завірених копій для перевірки ним сплати податків.

Про це свідчить ухвала суду від 14 лютого, передає «Українська правда».

Зокрема йдеться про щорічну електронну декларацію за 2015 рік, у якій у пункті 12 депутат задекларував готівкові кошти у сумі 6 778 776 грн, 14 700 000 доларів, 500 000 євро.

Крім того, за відомостями електронної декларації, у 2015 році він отримав дохід на загальну суму 2 762 348 грн, з яких заробітна плата - 72 039 грн, кошти для відшкодування витрат на здійснення депутатських повноважень - 80 559грн, повернення самому собі фінансової допомоги в розмірі - 2 609 750грн.

«Зазначені відомості не співпадають з відомостями про доходи, отриманими від податкових агентів протягом 2015 року», — йдеться в ухвалі суду.

Згідно з постановою, в рамках кримінального провадження призначено позапланову перевірку з питань дотримання податкового законодавства депутатом, проведення якої доручено Державній фіскальній службі України.

Як зазначається, ДФС у свою чергу, з метою правильності визначення об'єкту оподаткування, перевірки сплати належних сум податків із задекларованих сум Константіновським, «просить надати документи на підтвердження джерел отримання ним доходів».

«Слідчий в судовому засіданні просила надати тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ОСОБА_3 (Константіновського — ред.), щодо джерел походження його доходів», — йдеться в ухвалі.

Наголошується, якщо Константіновський не виконає ухвалу про доступ до речей і документів, то суд, за клопотанням ГПУ, може дати дозвіл на обшук.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини