Солом'янський райсуд Києва, який слухає зміну запобіжного заходу відстороненому голові Держфіскальної служби Роману Насірову, вирішив проводити засідання в закритому режимі.

Солом'янський райсуд Києва, який слухає зміну запобіжного заходу відстороненому голові Держфіскальної служби Роману Насірову, вирішив проводити засідання в закритому режимі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Захист Насірова на початку засідання подав клопотання про те, щоб закрити судове засідання.

Причина клопотання полягала в тому, що за словами адвокатів, будуть наводитися факти, які містять лікарську таємницю. А їх підзахисний не дає згоди на розголошення таємниці.

В свою чергу сторона обвинувачення заперечила клопотання адвокатів. Прокурор також навів факти того, що діагноз Насірова давно є публічним і в не є таємницею.

Суддя Кушнір, яка слухає справу, задовольнила клопотання захисту частково — журналісти мали вийти тільки тоді, коли захист наводитиме факти, які містять лікарську таємницю.

Прокурор запротестував проти такого рішення, оскільки б це означало, що наводячи свої аргументи, він не зможе відповідати захисту щодо тез, які містили лікарську таємницю.

Після цього суддя повністю закрила засідання. Пресу попросили покинути залу засідання.

Як відомо, у четвер 6 липня слухається клопотання захисту про зміну запобіжного заходу Насірову. Захист наполягає на тому, щоб відстороненому голові ДФС дозволили виїхати до Німеччини на лікування.

Раніше суддя Солом'янського суду Тарас Оксюта задовольнив клопотання адвокатів про те, щоб засідання у справі Насірова в частині його стану здоров'я проводились у закритому режимі.

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, заявив прокурор САП Назар Холодницький.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: