УКРАЇНА

Суд Лондона відклав рішення щодо боргу Януковича

26 травня, 2017 20:00
УКРАЇНА/Суд Лондона відклав рішення щодо боргу Януковича
Зберегти
Вигляд
Суд у Лондоні відклав винесення проміжного вердикту щодо боргової суперечки України і Росії.

Суд у Лондоні відклав винесення проміжного вердикту щодо боргової суперечки України і Росії, яка стосується єврооблігацій на суму 3 млрд. доларів США, випущених Україною за часів президентства Януковича у грудні 2013 року.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України.

«Під час засідання 26 травня 2017 року у Високому суді у Лондона, Суддя Блер розглянув ряд невирішених питань за наслідками рішення, постановленого Судом 29 березня 2017 року у порядку спрощеного провадження. Зокрема, Суд розглянув заяву України про подальше зупинення виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України у англійському Апеляційному суді, що відбудеться не раніше 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що враховуючи складність порушених питань, суддя вирішив відкласти винесення свого рішення.

«Таким чином, після сьогоднішнього слухання суддя виділить певний час на те, щоб розглянути питання глибше перед тим, як винести своє рішення у належний строк», – повідомляють у Мінфіні.

Раніше суд Лондона схвалив прискорений розгляд позову РФ до України про борг за євробондами на $ 3 млрд. Київ має намір оскаржувати рішення. Суд, у свою чергу, дав дозвіл на подачу апеляції.

Також голова Мінфіну Данилюк заявив, що рішення Високого суду Лондона не враховує економічної і військової агресії з боку Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини