Московський міський суд відмовився задовольнити скаргу режисера Кирила Серебренникова щодо домашнього арешту, якого обвинувачують у шахрайстві.

Московський міський суд відмовився задовольнити скаргу режисера Кирила Серебренникова, якого обвинувачують у шахрайстві.

Про це повідомляє Meduza.

Серебренников залишиться під домашнім арештом до 19 жовтня. Йому дозволили щоденні прогулянки з 18:00 до 20:00. Крім того, режисерові дозволено бачитися з адвокатом.

На засіданні суду сторона звинувачення просила залишити Серебренникова під домашнім арештом. Захист просив звільнити його під заставу.

Серебренников в своєму виступі в суді назвав висунуті йому звинувачення сфабрикованими і абсурдними. Він зазначив, що завжди приходив на допити за викликом слідчого. За словами режисера, сховатися від слідства він не може, оскільки у нього вилучили закордонний паспорт.

23 серпня суд Москви відправив Серебренникова під домашній арешт до 19 жовтня. Його підозрюють у шахрайстві.

Докладніше, про справу режисера читайте: Хто такий Кирило Серебренников?

Раніше актор Ларс Айдінгер опублікував текст листа, який, за словами актора, просив оприлюднити російський режисер Кирило Серебренников. У ньому, зокрема, йшлося, що Порошенко просив росіянина зняти пропагандистський фільм.

Адвокат Серебренникова назвав провокацією лист від імені режисера на сторінці Айдінгера.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: