УКРАЇНА

Суд не дав стягнути з «Укрзалізниці» майже 1,5 млрд гривень на користь «Сбербанка»

6 листопада, 2017 15:04
УКРАЇНА/Суд не дав стягнути з «Укрзалізниці» майже 1,5 млрд гривень на користь «Сбербанка»
Зберегти
Вигляд
Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу «Сбербанку» (який є дочірньою компанією Сбербанка России) щодо стягнення з «Укрзалізниці» майже 1,5 мільярдів гривень.

Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу «Сбербанку» (який є дочірньою компанією «Сбербанка России») щодо стягнення з «Укрзалізниці» майже 1,5 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«За участі прокуратури міста Києва в суді апеляційної інстанції запобігли безпідставному стягненню з ПАТ «Укрзалізниця» майже 1,5 мільярдів гривень на користь ПАТ «Сбербанк», — ідеться в повідомленні.

У прокуратурі пояснили, що фінустанова звернулася до Господарського суду Києва зі стягненням боргів з «Донецької залізниці» ще у 2011-му році.

«Рішенням Господарського суду міста Києва від 20.03.2017 у позові банку відмовили. Не погоджуючись з рішенням суду, ПАТ «Сбербанк» звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного господарського суду», — повідомляють у прокуратурі та наголошують, що скаргу суд другої інстанції не задовольнив.

27 березня «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку. 

На початку липня громадянин Білорусі та Кіпру Віктор Прокопеня подав у Нацбанк пакет документів на придбання дочірнього підприємства «Сберанка России». Але згодом білоруський бізнесмен відкликав заявку на придбання «дочки» Сбербанку.  

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини