Іллічівський міський суд, що в Одеській області, не визнав провини обвинувачених у справі про події 2 травня 2014 року (у частині подій на Грецькій площі

Іллічівський міський суд, що в Одеській області, не визнав провини обвинувачених у справі 2 травня 2014 року лише у частині подій на Грецькій площі щодо масових заворушень. 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ця справа стосується вбивства 6 людей(тих, які померли від вогнепальних поранень), а також сутичок, що призвели до численних травмованих.

Суд дійшов висновку, що слідство у справі було проведено не якісно, ​​і вказав на низку недоліків і прогалин у проведених слідчих діях.

Зокрема, за заявою суду, під час розслідування був допитаний лише один співробітник поліції з тих, хто був присутній на Грецькій площі.

Суд також вважав упередженими свідчення єдиного свідка звинувачення Олександра Посміченко, який заявляв про участь обвинувачених у інкримінованих їм злочинах. Через це суд вирішив не враховувати їх при оголошенні вироку.

Інші свідки, на думку суду, не підтвердили участь обвинувачених у масових заворушеннях, тим більше, в їх організації.

Загалом справа 2 травня охоплює протистояння у центрі Одеси на вулицях Грецькій, Дерібасівській, Грецькій площі, а також на Куликовому полі. Події на Куликовому полі розслідуються досі.

Саме там, через підпал Будинку профспілок, було найбільше жертв масових заворушень.

2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинуло 48 людей і понад 200 були поранені. На Грецькій площі в Одесі відбулися перші сутички.

Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організованими і спланованими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Справа 2 травня»в Одесі: суд над росіянином Мєфьодовим.

Нагадаємо, що наприкінці липня п’ятьом фігурантам «справи 2 травня» в Одесі саме у частині подій на Грецькій площі продовжили термін утримання під вартою.

ДИВІТЬСЯ: Чим живе Одеса через три роки після травневих подій 2014-го.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: