Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька
Фото:

Facebook/Бернацька Наталія

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній першій заступниці міністра юстиції у вигляді застави у розмірі 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Антикорсуду.

Також її зобов’язали за викликом прибувати до слідчого, прокурора та суду, повідомляти про зміну місця проживання та роботи, утримуватися від спілкування з підозрюваними і свідками у кримінальному провадженні та здати паспорти для виїзду за кордон.

Справу відкрили за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу. Їй загрожує ув’язнення на строк від 5 до 12 років.

Йдеться про ексзаступницю міністра юстиції Наталію Бернацьку, яку підозрюють у причетності за розтрати понад 54 млн грн державного бюджету.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро вручило підозру шістьом імовірним учасникам схеми з розкрадання бюджетних коштів за допомогою механізму звернення громадян до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

За даними слідства, Бернацька листувалася з колишнім народним депутатом Георгієм Логвинським, якому детективи відводять роль організатора. В цьому листуванні підозрювана нібито надсилала ексдепутату документи, пов'язані зі справою.

Поділитись: