УКРАЇНА

Суд оголосив перерву у розгляді справи екс-«беркутівця» Гончаренка

3 квітня, 2017 21:03
УКРАЇНА/Суд оголосив перерву у розгляді справи екс-«беркутівця» Гончаренка
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу екс-«беркутівцю» Віталію Гончаренку, підозрюваному у вбивстві 3 людей 18 лютого 2014 року під час Євромайдану.

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції щодо зміни запобіжного заходу екс-«беркутівцю» Віталію Гончаренку, підозрюваному у вбивстві 3 людей 18 лютого 2014 року під час Євромайдану.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

У суді було оголошено перерву, оскільки підозрюваний не був доставлений із СІЗО. Розгляд має продовжитися 3 квітня о 14:00.

Варто відзначити, що причини за якими підозрюваного не доставили із СІЗО залишилися невідомими.

«На даний час не можу пояснити з яких причин це відбулося», — заявив прокурор Генеральної прокуратури Олександр Ковальчук.

Адвокат підозрюваного взагалі відмовився спілкуватися з пресою.

10 беезня Печерський суд Києва змінив запобіжний захід із домашнього арешту на тримання під вартою строком на 60 діб.

Відповідне рішення суд ухвалив після приблизно 8 годин розгляду справи.

Зазначимо, що Гончаренко також був одним з фігурантів нападу на журналістів Громадського 29 січня 2015 року.

«Беркутівці» Гончаренко, Костюк та Ріяко зупинили журналістів Анастасію Станко та Костянтина Реуцького для перевірки документів, коли ті повертались із відрядження із зони бойових дій.

Вони вирішили перевірити речі журналістів, а коли ті почали знімати, працівники міліції вкрали в них камеру «гоупро», а Реуцького кинули на землю та били ногами.

Пізніше бійці «Беркуту» казали журналістам, що «їм нічого не було за Майдан, і зараз теж не буде».

Нагадаємо, Гончаренка разом з ще трьома екс-бійцями «Беркуту» затримали в червні 2016 року в Харкові. Усі четверо на момент затримання працювали у поліції.

Двох із них — Олександра Бєлова та Віталія Гончаренка — звинувачують у вбивстві трьох майданівців 18 лютого 2014 у Кріпосному провулку, ще двох — у тому, що вони скинули з колонади на Вулиці Грушевського 20 січня 2014 двох мітингувальників.

Тоді під вартою опинився лише Віталій Гончаренко.

24 листопада 2016 року Гончаренка залишили під вартою. Тоді Харківська поліція надала лист-клопотання про взяття на поруки, проте суд відмовив у цьому.

4 лютого Печерський суд Києва змінив запобіжний захід колишньому харківському «беркутівцю» Віталію Гончаренку з утримування під вартою на домашній арешт.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини