УКРАЇНА

Суд отримав позов журналіста BIHUS.info проти військового прокурора Матіоса

6 квітня, 2018 17:20
УКРАЇНА/Суд отримав позов журналіста BIHUS.info проти військового прокурора Матіоса
Зберегти
Вигляд
Печерський суд отримав позовну заяву журналіста Данила Мокрика про наклеп і образи з боку голови Військової прокуратури України Анатолія Матіоса.

Печерський суд отримав позовну заяву журналіста проекту журналістських розслідувань BIHUS.info Данила Мокрика про наклеп і образи з боку голови Військової прокуратури України Анатолія Матіоса.

Про це повідомив сам Мокрик. Журналіст вимагає спростування слів, наведених у пості Facebook Анатолія Матіоса. Той публічно звинуватив журналіста нібито у роботі на екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, який наразі переховується від правоохоронних органів України. Зокрема, Матіос у грубій формі прокоментував інформаційний запит, отриманий Військовою прокуратурою від журналіста Мокрика. Окрім того, військовий прокурор опублікував персональні дані журналіста. Так, журналістові телефонували невідомі особи після того, як Матіос опублікував у пості його номер. 

Тепер Мокрик вимагає спростування, або доведення у суді наведеної у пості інформації, визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію журналіста, а також відшкодувати 50 тисяч гривень моральної шкоди. 

Журналіст зазначив, що жодної реакції з боку головного військового прокурора наразі не було. Далі, за процедурою, суд має повідомити сторону-відповідача про позов і призначити підготовче засідання. 

 

15 березня стало відомо, що журналіст Данило Мокрик позиватиметься проти голови Військової прокуратури Матіоса через наклеп і образи. У своєму пості Матіос написав зокрема наступне: 

«Ці стажувальні піонєри «журналістики» спочатку збирали інфо на слідчих у справі Клименко. Далі, під личинкою випробувального стажування, одне емоційне хіппі-немовля з Бігус і Ко, на власний хлопський (і далекий від закону розум) здійснило незаконне стеженнями за членами родин слідчих. «…» Ці немовлята, після ситого смоктання клименківсько-материнського молочка, підозрюю забагли переманити з ГПУ до себе тих, хто знімав відео про підозрюваного Клименка!!!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матіос надав суду зафарбоване рішення про засекречення декларацій прокурорів — ЦПК

Пов`язані новини