УКРАЇНА

Суд Панами арештував екс-голову Держінвестицій Каськіва на 40 діб

УКРАЇНА/Суд Панами арештував екс-голову Держінвестицій Каськіва на 40 діб
Зберегти
Вигляд

Панамський суд арештував колишнього голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва на термін до 40 діб.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін у Facebook.

«Наразі до нього застосовано тимчасовий арешт (термін до 40 діб) на підстави ухвали панамського суду від 25.08.2016.  У разі потреби панамський суд може застосувати також екстрадиційний арешт на підставі запиту ГПУ про видачу особи, оригінал якого вже передано до Панами», — написав Єнін.

Нагадаємо, вчора, 8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою обвинувачують Каськіва, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

Каськіва оголосили в розшук в кінці березня 2016 року. Як заявляв тоді голова МВС Арсена Аваков, його підозрюють у розкраданні 7,5 млн гривень державних коштів.

Владислав Каськів очолював Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України в 2010-2014 роках.

Пов`язані новини