УКРАЇНА

Суд переніс розгляд справи екс-беркутівця Логвиненка

11 січня, 2018 12:52
УКРАЇНА/Суд переніс розгляд справи екс-беркутівця Логвиненка
Зберегти
Вигляд
lead
Апеляційний суд Києва розглянув апеляцію прокуратури на повернення обвинувального акту у справі екс-командира другої роти Київського беркуту Анатолія Логвиненка. Розгляд справи перенесли.

Апеляційний суд Києва розглянув апеляцію прокуратури на повернення обвинувального акту у справі екс-командира другої роти Київського беркуту Анатолія Логвиненка. Розгляд справи перенесли.

Про це із залу суду повідомляє кореспондентка Громадського.

Зазначається, що це вже друге повернення обвинувального акту. Першу ухвалу про повернення вже було скасовано апеляцією. З моменту передачі обвинувального акту пройшло 2 роки.

Розгляд справи перенесено у зв’язку із відсутністю інформації про належне повідомлення про судове засідання усіх потерпілих.

Адвокатка сторони потерпілих Олена Сторожук вважає рішення суддів таким, що затягують процес. «Це відверте затягування розгляду справи. Уже 2 роки процес затягується. Автомайданівці отримали тяжкі тілесні ушкодження, а винних досі не покарано», — сказала вона.

«Це технологічні проблеми організації судового процесу. Справа не відтягується, а просто проблеми із технологічною організацією процесу» — прокоментував кореспондентці Громадського адвокат захисту Логвиненка Юрій Довженко.

Сам Анатолій Логвиненко коментувати справу відмовився.

Анатолій Логвіненко – один з керівників розформованого спецпідрозділу. Йому кілька разів пом’якшували запобіжний захід: спочатку це був домашній арешт і браслет, то потім вже мова йшла тільки про носіння браслету та інформування про пересування.

Логвиненка обвинувачують у причетності до побиття автомайданівців на Кріпосному провулку, епізоду із автобусом, коли людей завезли в ліс і побили 23 січня 2014 року, та нападу на журналістів 30 січня 2014 року.

Пов`язані новини