Солом'янський райсуд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну передачу зброї тітушкам для розстрілу активістів Євромайдану у лютому 2014 року.

Солом'янський районний суд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну передачу зброї правоохоронцям і «тітушкам» для розстрілу активістів Євромайдану у лютому 2014 року.

Як повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, вердикт суду буде оскраджено, передає «5 канал».

«Обвинувальний акт з обвинуваченням був повернутий судом до прокуратури і це сталось через 1,5 року розгляду цієї справи у підготовчому засіданні», — зауважив він.

Він пояснив, що в акті згадується про тих осіб, які безпосередньо видавали зброю і ті, які надавали вказівки.

«А суд вважає, що ці особи не повинні зазначатись в обвинувальному акті. На нашу думку це є незаконним», — наголосив Горбатюк.

408 автоматів видали тітушкам, щоб придушити протест на Майдані в лютому 2014 року. Слідчі встановили, що провокаторів, які атакували майданівців, – особисто координував Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ часів Януковича.

Найбільше їх було з Києва і Харкова, а також – Житомира, Ніжина й Білої Церкви. Підозру оголосили 26-ти особам, до суду спрямовано 6 обвинувальних актів. На лаві підсудних також три правоохоронця, які безпосередньо видавали зброю.

13 серпня повідомлялося, що у Шевченківському суді вимагають прибрати Януковича зі справи видачі «тітушкам» зброї на Майдані

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: