ENRU

Суд продовжив запобіжний захід депутату Розенблату

Народному депутату Бориславу Розенблату продовжили запобіжний захід до 17 жовтня 2017 року.

Як повідомляє «5 канал», парламентарій носитиме електронний браслет і не зможе залишати певні в постанові суду місця перебування без дозволу слідчого ще два місяці.

Прокурори запевнили суд в тому, що Розенблат може покинути територію України, оскільки він володіє майном в Німеччині.

«Борислав Соломонович, згідно з його декларацією і свідченнями, має майно в іншій державі. Держава Федеративна Республіка Німеччина. У відповідності з вартістю того майна, воно дозволяє безпроблемно існувати на території іншої держави», — заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Кравченко.

У свою чергу Розенблат взявся стверджувати, що не покине територію країни навіть без браслета і знову повторив, що буде відстоювати свою честь та гідність, оскільки раніше він не притягувався до кримінальної відповідальності, ніколи не давав і не брав хабар.

11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова. 

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram