УКРАЇНА

Суд продовжив запобіжний захід депутату Розенблату

19 серпня, 2017 13:49
УКРАЇНА/Суд продовжив запобіжний захід депутату Розенблату
Зберегти
Вигляд
Народному депутату Бориславу Розенблату продовжили запобіжний захід до 17 жовтня 2017 року.

Народному депутату Бориславу Розенблату продовжили запобіжний захід до 17 жовтня 2017 року.

Як повідомляє «5 канал», парламентарій носитиме електронний браслет і не зможе залишати певні в постанові суду місця перебування без дозволу слідчого ще два місяці.

Прокурори запевнили суд в тому, що Розенблат може покинути територію України, оскільки він володіє майном в Німеччині.

«Борислав Соломонович, згідно з його декларацією і свідченнями, має майно в іншій державі. Держава Федеративна Республіка Німеччина. У відповідності з вартістю того майна, воно дозволяє безпроблемно існувати на території іншої держави», — заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Кравченко.

У свою чергу Розенблат взявся стверджувати, що не покине територію країни навіть без браслета і знову повторив, що буде відстоювати свою честь та гідність, оскільки раніше він не притягувався до кримінальної відповідальності, ніколи не давав і не брав хабар.

11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова. 

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини