ENRU

Суд скасував призначення нового керівництва Держгеонадр

Київський апеляційний адміністративний суд визнав незаконним конкурс на посади заступників голови Державної служби геології та надр України. 

Про це Громадському повідомили у прес-службі Держгеонадр.

«Суд визнав протиправними та скасував рішення конкурсної комісії щодо переможців Олега Кирилюка та Миколи Фощія. Окрім цього, суд зобов’язав провести конкурс повторно», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантних посад, а саме на заступників голови Держгеонадр відбувся ще наприкінці 2016 року.

Тоді перемогу на посаду першого заступника голови отримав Микола Фощій, а заступником голови обрали Олега Кирилюка.

Однак через низку порушень, законність цього конкурсу оскаржили Окружний адміністративний суд  Києва та Дніпропетровський окружний адміністративний суд.

30 травня Київський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію попередніх судів щодо визнання протиправним рішення Комісії з питань вищого корпусу державної служби та порушення процедури проведення конкурсу. Цим же рішенням суд зобов’язав конкурсну комісію повторно провести конкурс на зайняття вакантних посад заступників голови Держгеонадр.

Попри рішення суду, Кабінет Міністрів призначив переможців цього конкурсу на керівні посади Держгеонадр, а саме Олега Кирилюка — т.в.о. голови, а Миколу Фощія — першим заступником голови Держгеонадр. 

Нагадаємо також, після невдалого проведення конкурсу на зайняття вакантних посад заступників голови Держгеонадр, було призначено проведення конкурсу на зайняття посади Голови Служби на 16 травня.

Однак через відсутність кворуму, конкурс перенесли на 23 травня. За 5 днів до його проведення, 18 травня, Кабмін призначив заступником та т.в.о. голови Держгеонадр Олега Кирилюка та першим заступником голови Миколу Фощія.

Згодом Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію розпоряджень Кабміну щодо призначення Фощія та Кирилюка на керівні посади Держгеонадр.

Сам же конкурс на голову Держгеонадр 23 травня відбувся безрезультатно, комісія не змогла обрати переможця.

25 травня невідомі прийшли до приміщення Держгеонадр та зайняли керівні комітети. Згодом Кирилюк та Фощій заявили, що непричетні до захоплення кабінету голови.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram