Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Печерського райсуду столиці про відсторонення міського голови міста Буча Київської області Анатолія Федорука із займаної посади.

Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Печерського райсуду столиці про відсторонення міського голови міста Буча Київської області Анатолія Федорука із займаної посади.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Суд скасував ухвалу райсуду про відсторонення від посади, вказавши, що підозру не обгрунтовано належним чином», — сказала юрист з команди захисту Федорука Валентина Теличенко.

Таким чином, апеляційна інстанція задовольнила апеляцію захисту, яка оскаржила звільнення з посади.

Дане рішення апеляційної інстанції оскарженню не підлягає.

За словами Теличенко, в судовому засіданні захист, зокрема, вказував на те, що в підозрі називається лісом першої категорії частина Бучі, на якій розташована школа 1953 року побудови і численні житлові будинки, в яких проживає близько третини жителів міста.

Нагадаємо, в липні 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що мери Бучі та Ірпеня — Анатолій Федорук і Володимир Карплюк — підозрюються в незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років. 

Генпрокурор, зокрема, зазначив, що колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

11 жовтня ГПУ повідомила про підозру меру Федоруку і секретарю Бучанської міськради за звинуваченням в незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель.

Обом фігурантам було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

25 жовтня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчих Генеральної прокуратури про відсторонення Анатолія Федорука з посади міського голови міста Буча Київської області.

Поділитись: