УКРАЇНА

Суд у Брюсселі відхилив позов Портнова до екс-заступника генпрокурора Баганця

29 березня, 2018 19:19
УКРАЇНА/Суд у Брюсселі відхилив позов Портнова до екс-заступника генпрокурора Баганця
Зберегти
Вигляд
Суд у Брюсселі відхилив позов колишнього першого заступника голови Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова до екс-заступника генпрокурора Олексія Баганця.

Суд у Брюсселі відхилив позов колишнього першого заступника голови Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова до екс-заступника генпрокурора Олексія Баганця.

Про це Портнов написав у Facebook.

За його словами, суд прийняв таке рішення, оскільки допустив, що Баганець міг і не знати про те, що стосовно нього з 2015 року тривав судовий процес.

«Звичайно, мої зусилля були спрямовані на набрання вироком чинності й імплементацію процедури виконання покарання, але нічого страшного, пройдемо все це заново», — написав колишній заступник глави АП.

Він заявив, що починає новий судовий процес і тепер «колишнього прокурорського функціонера» буде обов'язково про нього проінформовано.

Нагадаємо, у березні 2017 року Портнов заявив про те, що кримінальний суд Бельгії засудив екс-першого заступника Генерального прокурора Олексія Баганця за умисне надання в 2014 році Європейському Союзу недостовірної інформації, пов'язаної із введенням санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура Криму перевіряє причетність Портнова до анексії півострова

Нагадаємо, що 6 березня 2014 го ЄС ввів санкції проти 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Серед них був і колишній голова адміністрації президента Андрій Портнов.

Пізніше в березні 2015-го Європейський союз продовжив санкції, але виключив зі списку Андрія Портнова, Олександра Якименка, Ігоря Калініна та Олексія Азарова.

У жовтні 2015 го суд ЄС визнав, що накладення санкцій тільки за ознакою співпраці з колишнім режимом неприпустиме. Своїм рішенням «Суд підтримав позов Портнова і зняв (санкції такі як) арешт майна, який був накладений на нього», — заявили в суді.

Пов`язані новини