Світ

Суд у Греції дозволив екстрадувати до Росії підозрюваного у хакерстві Винника

31 липня, 2018 13:11
Світ/Суд у Греції дозволив екстрадувати до Росії підозрюваного у хакерстві Винника
Зберегти
Вигляд
У Греції суд схвалив додатковий запит Москви про екстрадицію підозрюваного у хакерстві росіянина Олександра Винника, видачі якого також вимагають Франція і США.

У Греції суд схвалив додатковий запит Москви про екстрадицію підозрюваного у хакерстві росіянина Олександра Винника. Його видачі також вимагають Франція і США.

Як повідомляє «Радіо Свобода», адвокат Винника Іліас Спірліадіс 30 липня заявив, що суд у Салоніках задовольнив запит, поданий Росією: 39-річного чоловіка підозрюють у кібератаках і шахрайстві на суму мільйон доларів.

Раніше повідомлялося, що суд схвалив запит Франції про видачу Винника.

Тоді після рішення суду в Росії пригрозили заходами у відповідь, але не уточнили якими саме. Згадавши про «недружнє» рішення Афін про видворення кількох російських дипломатів і заборону в’їзду кільком іншим, у Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що рішенням щодо Винника «грецька влада продовжує погіршувати ситуацію» у двосторонніх відносинах.

Іще раніше Верховний суд Греції вже схвалив видачу Винника до США — там його звинувачують у відмиванні мільярдів доларів завдяки використанню біткойнів.

Сам Винник відкидає всі звинувачення в незаконних діях. Він залишається під вартою у Греції, доки не буде остаточного рішення про його екстрадицію.

Пов`язані новини