Федеральний окружний суд Вашингтона відмовив громадянці Росії Марії Бутіній, яка підозрюється в агентурній діяльності у США,  у звільненні під заставу.

Федеральний окружний суд Вашингтона відмовив громадянці Росії Марії Бутіній, яка підозрюється в агентурній діяльності у США,  у звільненні під заставу.

Відповідне рішення у середу 18 липня ухвалила головуюча суддя Дебора Робінсон, передає російське агентство ТАСС.

Бутіній у США інкримінується участь у змові з метою ведення діяльності на користь іноземної держави на території США.

По-друге, американські спецслужби стверджують, що Бутіна вела таку діяльність, не будучи зареєстрованим при Мін'юсті США агентом іноземної держави.

Агентство Reuters повідомляє, що суддя ухвалила рішення про взяття під варту Бутіної.

Раніше повідомлялось, що Бутіній загрожує до 10 років ув'язнення за пред'явленими звинуваченнями.

16 липня стало відомо, що у Вашингтоні затримали громадянку Росії за підозрою у «проникненні в американську політичну організацію». Затримана — 29-річна громадянка РФ Марія Бутіна, її арештували ще 15 липня.

У США росіянку, відому як активістку за носіння короткоствольної зброї з організації «Право на зброю», звинувачують у спробі організувати «неофіційний канал зв'язку» між Республіканською партією і Кремлем в передвиборний період 2015-2016 років. Вона імовірно діяла разом з заступником голови Центробанку Росії Олександром Торшиним.

За версією звинувачення, Бутіна працювала в інтересах Торшина, намагаючись лобіювати інтереси Росії через Національну стрілецьку асоціацію, що має великий вплив на американську політику.

Поділитись: