Печерський районний суд Києва 10 лютого обрав для колишнього народного депутата Олександра Шепелєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 квітня.

Печерський районний суд Києва 10 лютого обрав для колишнього народного депутата Олександра Шепелєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 квітня. 

Про це повідомляє УНІАН.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді протягом п'яти днів.

Заступник начальника відділу процесуального керівництва Головної військової прокуратури Руслан Кравченко зазначив, що рішення ухвалили відповідно з постановою суду від 26 березня 2015 року, тому що «підозрюваному Шепелєву було вже заочно обрано запобіжний захід».

Суд частково пройшов у закритому режимі.

У Службі безпеки України заявляли про законність дій працівників під час затримання колишнього депутата Олександра Шепелєва.

Колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва затримали за підозрою в замаху на вбивство, банківських махінаціях та ще за низкою проваджень. Коли його привезли на засідання суду для обрання запобіжного заходу, на його обличчі помітили синці.

В Україні колишнього народного депутата підозрюють у вчиненні низки особливо тяжких та тяжких злочинів. Його звинувачували в розкраданні коштів «Родовід Банку» і замовленні кількох убивств, зокрема, банкіра Сергія Кириченка в 2003 році і полковника МВС Романа Єрохіна в 2006-му, а також замаху на вбивство банкіра Сергія Дядечка в 2012 році.

Шепелева затримали 19 березня 2015 року в Росії після того, як влітку 2014 року він утік з лікарні в Києві разом з охоронцем.

У квітні 2015-го Генеральна прокуратура України звернулася до Росії із запитом про видачу Олександра Шепелєва.

Шепелєв був з 2007 до 2010 років членом фракції «БЮТ», у 2010-му членом «Партії регіонів».

Поділитись: