УКРАЇНА

Суд узяв під варту затриманого в Дніпрі представника «самооборони Криму»

19 грудня, 2017 11:45
УКРАЇНА/Суд узяв під варту затриманого в Дніпрі представника «самооборони Криму»
Зберегти
Вигляд
lead
Спільно з групою невстановлених осіб підозрюваний проводив агітаційну діяльність, направлену на вихід зі складу України Автономної Республіки Крим.

Затриманому представнику «самооборони Криму» суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомила речниця генерального прокурора Юрія Луценка.

 «З метою розпалювання сепаратистських настроїв серед населення АРК, спільно з групою невстановлених осіб проводив агітаційну діяльність, направлену на вихід зі складу України Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і приєднання вказаної території до Російської Федерації, а також брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування, створював умови для проникнення на територію півострову Крим представників спеціальних підрозділів військових сил РФ», — зазначила вона.

15 грудня чоловіка затримали в Дніпрі та доставили до Приморського районного суду Одеси. Йому повідомили про підозру щодо вчинення злочину, передбачено ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.

Ухвалою слідчого судді Приморського райсуду Одеси від 18.12.2017 підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без можливості внесення застави.
На даний час досудове розслідування триває.

Нагадаємо,  у червні 2014 року кримська «самооборона» отримала статус об'єднання, що бере участь в охороні громадського порядку. Так званий закон «Про народне ополчення — народній дружині Республіки Крим» прийняла окупаційна влада Криму.

Окупація Кримського півострова армією Російської Федерації почалася 20 лютого 2014 року. Вранці 24 лютого 2014 р. Росія почала перекидати «спецназ» у Севастополь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анексія Криму готувалася ще в 2004 році — екс-«очільник» Севастополя. 

Пов`язані новини