УКРАЇНА

Суд вчергове підтвердив заборону будівництва кладовища у Тарасівці під Києвом

6 вересня, 2018 19:15
УКРАЇНА/Суд вчергове підтвердив заборону будівництва кладовища у Тарасівці під Києвом
Зберегти
Вигляд
Окружний адміністративний суд Києва повторно відмовив Тарасівській сільській раді у будівництві кладовища на території села.

Окружний адміністративний суд Києва повторно відмовив Тарасівській сільській раді у будівництві кладовища на території села.

Про у Facebook повідомив адвокат мешканців Тарасівки Олег Волошинович.

«Щойно Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Тарасівській сільській раді у задоволенні позову про скасування приписів і постанов про накладення штрафу, якими було скасовано дозвіл на початок підготовчих робіт по будівництву кладовища», — повідомив захисник.

У коментарі Громадському Волошинович розповів, що наразі в провадженні Києво-Святошинського суду перебуває три справи стосовно знесення існуючої забудови та встановлення обмеження використання земельної ділянки для поховань.

Також у провадженні суду — справа стосовно порушень при передачі земельної ділянки в користування.

«На найближчому судовому засіданні, яке відбудеться 13 вересня під головуванням судді Дубас, буде вирішуватись питання про проведення експертизи вже наявної часткової забудови земельної ділянки. Разом з тим важливо буде відзначити, що наявна судова заборона та неприйняття кладовища в експлуатацію не завадили місцевій владі закопати посеред поля небіжчика» — заявив захисник.

Раніше адвокат Волошинович повідомляв, що йому погрожували через справу з кладовищем.

У вересні минулого року повідомлялось, що суд заборонив будувати кладовище у Тарасівці, що під Києвом.

Нагадаємо, у минулому році стало відомо, що сільська рада Тарасівки на чолі з її головою вирішили побудувати на території села кладовище. Як випливає з розслідування Громадського, прибутки з кладовища мали йти третім особам через штучні борги місцевого бюджету.

Проти голови Тарасівської сільскої ради Володимира Сизона, який дозволив будувати в селі кладовище площею 10 гектарів, поліція порушила кримінальну справу.

Не дивлячись на судові заборони кладовище все ж намагалися будувати.

Пов`язані новини