ENRU

Суд відклав обрання заходу підозрюваному у справі Майдану посадовцю Нацполіції

A09cfe8c69d37eba1
Ігор Бабич Богдан Хворостяний

Печерський районний суд відклав розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою начальнику департаменту превентивної діяльності Нацполіції Ігору Бабичу, якого підозрюють у злочинах проти Майдану.

Таке рішення ухвалив суддя Віталій Писанець, передає кореспондент Громадського.

Писанець відклав розгляд справи на 17:00, оскільки підозрюваний Ігор Бабич прийшов без адвоката.

За його словами, захисник залучений у іншому провадженні і зможе прибути до суду о 12:00.

Як повідомляло Громадське, Бабич наразі працює начальником департаменту превентивної діяльності Національної поліції, під час подій на Майдані  був головним інспектором відділу організації служби конвойних підрозділів.

Його підозрюють у координації дій спецпідрозділів. Сам Бабич свою провину відкидає.

«Ми з моїм захисником сьогодні будемо вимагати від прокуратури доведення тієї ролі, яку я виконував під час тих подій», — заявив Бабич.

За словами підозрюваного, його захисник прибуде на засідання о 17:00.

На попередньому засіданні 29 вересня суд відмовився розглядати обрання запобіжного заходу підозрюваним у справах Майдану.

Прокуратура клопотала про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Сергію Поготову, який у часи Майдану обіймав посаду заступника начальника департаменту громадської безпеки МВС. На даний час не працює у правоохоронних органах.

Також прокурори клопотали про такий самий запобіжний захід Бабичу, його підозрюють у координації дій спецпідрозділів.

Третій підозрюваний — Анатолій Серединський. На час вчинення злочину обіймав посаду начальника відділу служби управління організації конвойних підрозділів департаменту громадської безпеки МВС.

Його підозрюють у координації дій спецпідрозділів та їх заохоченні. Він нібито видав премій на загальну суму у понад 30 мільйонів гривень.

Наголосимо, що до суду захищати підозрюваних прибув Олександр Фацевич, заступник глави Національної поліції.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram