Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження стосовно «соціальної реклами» Генеральної прокуратури від імені Юрія Луценка

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження стосовно «соціальної реклами» Генеральної прокуратури від імені Юрія Луценка. У цій справі до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення подав позов Центр протидії корупції.

Про це повідомляє прес-служба ЦПК.

Центр протидії корупції вимагає визнати протиправними дії Нацради, яка визнала ролики про Генпрокуратуру «соціальною рекламою».

У ЦПК наголосили, що через статус «соціальної», ролики про ГПУ дозволили ставити їх в ефіри телеканалів та радіо безкоштовно.

«На нашу думку, Нацрада не мала права назвати прокурорський піар соціальною рекламою. Використовувати посаду генерального прокурора для політичного піару неприпустимо. Ми б подали позов не зважаючи на прізвище генпрокурора. За таке зловживання службовим становищем потрібно нести відповідальність», — заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Підготовче засідання у цій справі призначили на 1 червня. Третіми особами у провадженні виступають генеральний прокурор Юрій Луценко та громадська організація «Українська антикорупційна асоціація».

Раніше в ефірі телеканалів з'явилася реклама, яка розповідає про досягнення Генеральної прокуратури.

Генеральна прокуратура України заперечила, що вона причетна до виготовлення та розміщення рекламних роликів про роботу відомства від імені його очільника Юрія Луценка.

У самих же роликах йдеться про:

-«спецконфіскацію грошей оточення Януковича».

-«повернення державі понад 126 гектарів земель»,

-«будівництво доріг, розвиток сільської медицини» тощо.

Усі ролики завершувалися гаслом від імені Луценка: «Виконуємо закон, встановлюємо справедливість».

На питання про те, хто може бути до цього причетним, речниця генпрокурора Сарган відповіла, що за даними «на яких її відзначили в соцмережах» йдеться про одну з громадських організацій. Як стало відомо, йшлося саме про «Українську антикорупційну асоціацію».

У Нацраді повідомили, що Генпрокуратура зверталася до Нацради за роз’ясненнями щодо надання статусу соціальної реклами роликам.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile