Печерський районний суд відмовив у задоволенні позову Віктора Власюка, якого обвинувачують у організації вбивства ветерана АТО Віталія Олешка із позивним «Сармат», проти hromadske та колишнього очільника кримінальної поліції України В’ячеслава Аброськіна.

Так, захист Власюка вимагав спростувати інформацію, озвучену Аброськіним в інтерв’ю hromadske, щодо нібито причетності підзахисного до дніпровської ОЗГ, а також його ймовірної причетності до оргнанізації вбивства «Сармата», зокрема зв’язків з іншими фігурантами справи — Михайлом Сігідою та Євгеном Бродським.

Власюк вимагав спростування даної інформації в ефірі hromadske. Суд даний позов не задовольнив. 

Нагадаємо, Віктор Власюк є одним з одинадцяти фігурантів об’єднаної справи вбивства Віталія Олешка на позивний «Сармат», яка слухається у Бердянському районному суді. За даними слідства, влітку 2018 Віктор Власюк отримав замовлення від певної особи на вбивство Віталія Олешка та разом з іншими обвинуваченими Євгеном Бродським та Михайлом Сігідою розробив план вчинення злочину, залучивши знайомих йому підозрюваних виконавців.

Сам Віктор Власюк спростовує свою причетність до злочину.

Віталія Олешка на позивний «Сармат» убили 31 липня 2018 року пострілом у голову біля власного готелю. Поліція затримала 4 підозрюваних виконавців та трьох організаторів. Рідні та побратими загиблого вважають, що замовниками вбивства є народні депутати Олександр Пономарьов, з яким конфліктував загиблий, та Сергій Валентиров.

Наразі справа вбивства «Сармата» об'єднана ще з однією — розбійний напад на родину Поплавських у Дніпрі, що мав місце 4 липня 2018 року. У ній підозрюваними проходять четверо осіб так званої групи Віктора Власюка — ймовірного замовника вбивства «Сармата»: Тарас Мовчан, Денис Зеленкін, Руслан Кузнєцов, Сергій Смірнов. Слідство вважає, що ці дві справи пов'язані між собою.

В об'єднаній справі фігурують 11 осіб: Артем Матюшин, Олександр Обухов, Микола Ломака, Максим Владимеренков, Михайло Сігіда, Євген Бродський, Віктор Власюк — їм інкримінують умисне вбивство та Мовчан, Зеленкін — їх підозрюють у стеженні за «Сарматом» та Сергій Смірнов, Руслан Кузнєцов — їх підозрюють у розбійному нападі у Дніпрі.

Поділитись: