ENRU

Суд відмовив тютюновому монополісту «Тедіс» в оскарженні штрафу 431 млн грн

Господарський суд Києва відмовив тютюновій компанії «Тедіс Україна» в оскарженні рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) про накладення на компанію штрафу.

Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв у Facebook.

«АМКУ щойно виграв першу інстанцію. ТОВ «Тедіс Україна» в задоволенні позову про скасування рішення АМКУ про визнання порушення і накладення штрафів на 431 млн грн відмовлено повністю», — повідомив він.

Yuriy Terentyev

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року Антимонопольний комітет України оштрафував тютюнового монополіста – компанію «Тедіс» (раніше «Мегаполіс») на сумму 431 млн грн за зловживання монопольним становищем. Компанія оскаржила дане рішення в Господарському суді Києва.

Однак 26 квітня Генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що компанія «Тедіс» сплатила частину цього штрафу в розмірі 300 млн грн до державного бюджету.

Цю інформацію 27 квітня підтвердив Громадському керівник Департаменту з розслідувань особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк.

15 травня речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що компанія «Тедіс-Україна» сплатила другий транш 300-мільйонного штрафу, накладеного на неї.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram