УКРАЇНА

Суд відмовився закрити справу про викраденого росіянами Павла Гриба

23 січня, 2018 15:03
УКРАЇНА/Суд відмовився закрити справу про викраденого росіянами Павла Гриба
Зберегти
Вигляд
Суд у Чернігові скасував рішення поліцейського слідчого у справі про українця Павла Гриба, якого викрали російські спецслужби в Білорусії.

Суд у Чернігові скасував рішення поліцейського слідчого у справі про українця Павла Гриба, якого викрали російські спецслужби в Білорусії.

Про це йдеться в постанові суду, опублікованій в Єдиному реєстрі судових рішень.

Слідчий поліції вирішив закрити справу про убивство Гриба, яку відкрили після його зникнення. Батько українця вирішив, що провадження слід перекваліфікувати, а не закривати.

Також російська сторона офіційно підтвердила, що утримує Гриба. В результаті суд відмовився закривати провадження і зазначив, що слідчий поліції не вивчив усіх обставин справи. Рішення оскарженню не підлягає.

13 грудня у Білорусі тимчасово зупинили перевірку щодо зникнення у Гомелі українця Гриба.

У кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в російському СІЗО звинувачують у тероризмі. 

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Більше про:
# Павло ГриБ
Пов`язані новини