Хмельницький міськрайонний суд відправив під варту до 1 жовтня блогера Артура Сороченка, підозрюваного у побитті учасника бойових дій на Донбасі.

Як повідомляє «Радіо Свобода», суд визначив заставу для підозрюваного у розмірі 40 140 гривень.

Сам Сороченко в суді визнав свою провину й наголосив, що з повагою ставиться до військових.

Нагадаємо напередодні Сороченка затримали миколаївські правоохоронці. 32-річий житель Бердичева, який має кримінальні прізвиська «Малиш» і «Турик», був раніше судимий за крадіжку та за статтею «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

За інформацією місцевого видання «Журнал Житомира», затриманий — Артур Сороченко — відомий тим, що записує на відео знущання над людьми, зазвичай безхатченками, за що йому скидають гроші на банківську карту. Учасника бойових дій на Донбасі він побив через слова про те, що Росія воює проти України. Сам постраждалий після інциденту в поліцію не звернувся, але правоохоронцям удалося його відшукати після поширення відео у ЗМІ. Як зазначила речниця поліції Хмельницької області Інна Глега, після цього чоловік написав заяву про злочин.

Потерпілий — житель Хмельницького, який у2014 році добровольцем пішов на Донбас і воював у складі одного зі сформованих тоді батальйонів тероборони. Зараз демобілізований Він розповів, що інцидент стався на початку липня.

Відео містить нецензурну лексику.

У ще одному відео Сороченко заявив, що він вже зустрічався з учасниками бойових дій на Донбасі і начебто пояснив їм, що його не так зрозуміли. Він заявив, що «сам за цілісність і незалежність України й глибоко поважає людей, які її захищають». 

Він також зазначив, що всі жителі «країн колишнього СНД» — слов’яни і брати, тому конфлікти між ними повинні вирішуватися на політичному рівні.

Поділитись: