Суд звільнив з-під варти генерального директора корпорації «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороду, визнавши, що Національне антикорупційне бюро України перевищило свої повноваження.

Про це повідомляє прес-служба «Укрбуду».

«Затримання відбулося 14 травня в рамках розслідування зловживань командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова при обміні квартир для військовослужбовців», — нагадали у прес-службі.

Так, суд визнав дії НАБУ незаконними, встановивши факт перевищення ним своїх службових повноважень. Адвокати вже готують заяву про злочин, скоєний працівниками НАБУ.

Водночас, в коментарі Громадському адвокат Майбороди Олег Татаров заявив, що директор «Укрбуду» готовий брати участь у судових засіданнях.

«Для того, щоб будь-які сумніви розвіювалися у сторони обвинувачення, ми відразу ініціативно прибули з Олегом Григоровичем до Солом’янського райсуду і готові брати участь у засіданнях суду щодо обрання запобіжного заходу. Ми готові як сторона захисту доводити необгрунтованість підозри Олегу Григоровичу, відсутність ризиків, що він буде переховуватись від органів досудового розслідування», — наголосив адвокат.

Нагадаємо, 14 травня детективи НАБУ затримали колишнього очільника Національної гвардії Юрія Аллерова, генерального директора компанії-забудовника «Укрбуд» та оцінювача.

Поділитись: